Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".

Керівництво для авторів

У журналі One Health Journal публікуються результати фундаментальних досліджень та досліджень з елементами новизни з питань гуманної та ветеринарної медицини, прикладної біології, біотехнології, біоінженерії та біобезпеки. Друкуються оригінальні статті, огляди літератури, які раніше не видавалися. Статті надсилаються на конфіденційне рецензування провідним спеціалістам відповідної галузі. За умови позитивної рецензії, зі статтею обов’язково знайомиться науковий редактор – конфіденційно. Статті надсилаються та публікуються українською або англійською мовами;  резюме - англійською та українською мовами. В електронній версії журналу (https://onehealthjournal.org.ua) розміщується повний текст статей англійською мовою.  Кожна стаття супроводжується DOI, що сприяє коректному розповсюдженню матеріалу в мережі Інтернет.

 Електронною поштою prezyd.o.h.institute@gmail.com з темою листа «для журналу One Health Journal« надаються:

  • лист − направлення від організації (pdf);
  • договір про передачу авторських прав (pdf), оформлений і підписаний окремо кожним із співавторів, наприклад, 4 автори – 4 договори (посилання на зразок договору);
  • звертаємо Вашу увагу на те, що договір про передачу авторських прав набуває чинності після прийняття статті до публікації. У разі відхилення Вашої статті редколегією журналу договір автоматично втрачає силу. Підписання договору автором (авторами) означає, що він (вони) ознайомлені та згодні з умовами договору;
  • файл doc, docx (pdf не приймається), прохання називати файл прізвищем першого автора статті англійською мовою, наприклад Gerilovych.doc; ілюстрації; таблиці.

Стаття повинна містити:

  • індекс УДК;
  • назву статті українською та англійською мовами;
  • прізвища та ініціали усіх авторів двома мовами;
  • назву і поштову адресу(и) з індексами установ(ви), де працює(ють) автор(и), двома мовами;
  • електронну пошту всіх авторів, позначити автора (зірочкою) для листування.

Структуровані резюме англійською та українською мовами повинні мати ідентичний зміст (кожне не менше 1800 знаків з пробілами).

Структура резюме: 

  • Мета
  • Методи
  • Результати
  • Висновки
  • Ключові слова.

В резюме не можна копіювати речення з розділів статті. Їх треба перефразувати. Резюме – це основні положення Вашої наукової роботи. Це Ваша реклама, її прочитають тисячі науковців в різних наукометричних базах даних– тому вона повинна бути зрозумілою, вичерпною і повною мірою розкривати зміст статті.

Вступ. Аналіз сучасного стану наукової проблеми, яку Ви досліджуєте. До кожного факту, будь ласка, кілька джерел світової літератури. В останньому абзаці вступу крім «мети» (тільки не давайте повтор заголовка статті), сформулюйте бачення кінцевого результату Вашого дослідження і чи всі гіпотези підтвердилися.

 Матеріали та методи. Три основних критерії: повторність, методи лабораторного аналізу, методи статистичної обробки (не використовуйте критерій Ст’юдента та НІР). Зміст цього розділу повинен дати можливість повністю повторити Ваші дослідження. Використані методи мають бути адекватними до поставлених завдань та мети досліджень.

Для багатьох експериментальних робіт цей розділ може займати велику частину тексту статті. Якщо Ви працюєте з біологічними об’єктами – локальний етичний комітет (біоетична комісія) повинен схвалити програму Ваших досліджень. Про це обов’язково слід написати в розділі Матеріали та методи Вашої статті.

Результати. У розділі наводиться повний опис основних результатів власних досліджень.

Обговорення. Порівняння ваших здобутків з основними дописувачами по цій темі. Тут не можна давати «нові» дані, які раніше не вказувалися в результатах досліджень.

Ці два розділи обов’язково повинні бути подані окремо!

Висновки. Чи всі гіпотези даної роботи підтвердилися в світі нового, здобутого в цій роботі; перспективи подальших досліджень. Тільки не перефразовуйте матеріали, що містить розділ Обговорення.

Дотримання етичних стандартів. Обов’язковий розділ для статей, розміщується перед списком посилань.

  • вкажіть всі джерела фінансування роботи кожного учасника і всього колективу авторів;
  • вкажіть інформацію про конфлікти інтересів;
  • вкажіть інформацію про дотримання стандартів роботи з тваринами;
  • вкажіть інформацію про дослідження, де в якості об’єктів виступають люди.

У пункті Підтримка при посиланнях на гранти необхідно вказувати фонд, назву гранту та/або номер.

Таблиці повинні мати заголовок і порядковий номер. Посилання на таблиці в тексті відповідають порядковим номерам. Примітки до таблиць розміщують безпосередньо під ними. Усі скорочення повинні бути розшифрованими.

Ілюстрації у кольоровому і чорно-білому варіантах в одному зі стандартних форматів − .xls; .cdr; .tif; .jpg повинні бути чіткими, «живими», мати порядкові номери з прив’язкою у тексті, підписи – лаконічними та зрозумілими.

Особливу увагу просимо звернути на список цитованої літератури. Всі джерела повинні бути присутніми в інтернеті. DOI (при наявності) – обов’язковий елемент списку використаних джерел.

Журнал формує списки цитованих джерел за форматом :
Springer Key Style Points BasicRef PDF

Цей стиль базується на Гарвардському стилі та рекомендаціях Ради біологічних редакторів (CBE), Springer

Нижче подаємо зразок: за алфавітом:

Bahadoran Z, Mirmiran P, Kashfi K, Ghasemi A. The Principles of Biomedical Scientific Writing: Citation. Int J Endocrinol Metab. 2020 Apr 27;18(2):e102622. doi: 10.5812/ijem.102622.

Ma Y, Liu Z, Hao L, Wu J, Qin B, Liang Z, Ma J, Ke H, Yang H, Li Y, Cao J. Oral vaccination using Artemia coated with recombinant Saccharomyces cerevisiae expressing cyprinid herpesvirus-3 envelope antigen induces protective immunity in common carp (Cyprinus carpio var. Jian) larvae. Res Vet Sci. 2020 Jun;130:184-192. doi: 10.1016/j.rvsc.2020.03.013.

 У тексті за місцем згадування, без нумерації (прізвище, рік).

 Не дозволяється «власний» переклад; назви статей з періодичних видань повинні відповідати англомовним резюме, розміщених у виданнях із зазначенням мови первинної публікації в перекладному виданні. Назви видавництв подаються у транслітерації, якщо журнал не перекладається – його назва також транслітерується.

Мінімум половина Вашої бібліографії повинна бути опублікована за останні 5 років, не більше 5 % бібліографії – Ваші публікації, максимум – кілька джерел «сірої літератури» (без індексів DOI). Неприпустимо посилатися на гіперпосилання, автореферати дисертацій, монографії, матеріали з’їздів і конференцій, службові матеріали (ДСТУ). Посилатися на інтернет-ресурси можна за наявності у джерела DOI. Бажано цитувати джерела, опубліковані після 2010 р. (якщо це не регламентується умовами представленої роботи).

У крайньому випадку допускається лише одне самоцитування!

 Після отримання рецензії, у випадку необхідності переробки статті, автор обов’язково пише пояснювального листа до рецензента і в тексті статті позначає кольором виправлені місця.

Статті, що публікуються в журналі, стають власністю журналу. Окремі екземпляри статей можуть бути відтворені в електронному або друкованому вигляді для використання в освітніх або навчальних цілях. Включення статей в інші публікації, електронні джерела або систематичне великомасштабне поширення може здійснюватися лише за попереднього електронного або письмового дозволу редакції журналу AGRISP

Увага! Статті, оформлені не за правилами, буде відхилено без реєстрації та розгляду.

Статті

-

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.